Autor: Redakcja

redakcja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Optymalizacja procesów wysyłkowych dla Twojej firmy: fakty i mity

Optymalizacja procesów wysyłkowych może wydawać się tajemnicą pełną mitów i niejasności. Czy jest skomplikowana? Czy naprawdę poprawia efektywność? Czy jest niepotrzebna dla małych firm? W tym artykule rozwiewamy te wątpliwości, przybliżając fakty i mity związane z optymalizacją procesów wysyłkowych. Dowiedz się, jak taka optymalizacja może przynieść korzyści Twojej firmie, niezależnie od jej wielkości.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron w Google - opłacalność i efektywność promowanie w wyszukiwarkach

Obecnie Internet stał się głównym źródłem informacji dla milionów użytkowników na całym świecie, a algorytmy Google’a stale się zmieniają, próbując dostarczyć każdemu jak najbardziej trafnych i potrzebnych informacji. Widoczność w wyszukiwarkach jest więc kluczowa dla każdej firmy. Sprawdź, dlaczego warto pozycjonować strony w Google.

Google, będąc najpopularniejszą wyszukiwarką, oferuje przedsiębiorstwom unikalną szansę na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Pozycjonowanie stron w Google nie jest już opcją, ale koniecznością dla tych, którzy pragną zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Sprawdźmy więc, jak ważna, opłacalna oraz efektywna jest strategia promowania stron internetowych w Google. Zobacz jak istotną rolę odgrywa w działaniach marketingowych każdego biznesu.

Czytaj więcej

Reklama na Pintereście? Odkurzamy legendę!

Wświecie marketingu hasło „Pinterest” przywołuje sentymentalne wspomnienie raczkujących mediów społecznościowych z początków drugiej dekady XXI w. Pinterest jako jeden z pierwszych chciał stanąć do walki o uwagę odbiorców z Facebookiem, co zakończyło się połowicznym sukcesem, bo w 2014 r. pod względem liczby aktywnych użytkowników zajmował drugie miejsce (przed Instagramem czy Twitterem). Dlaczego przez kolejne lata rynek o Pintereście zapomniał? Dlaczego dziś niektórych zdziwi artykuł dotyczący tego portalu?

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Jakie są formaty reklamy na LinkedInie?

Jak pisze Artur Jabłoński, specjalista w tej dziedzinie, w książce „Skuteczna reklama na LinkedIn”, jest to skomplikowane zagadnienie, ponieważ część z nich to po prostu warianty tego samego. Brzmi poważnie? Po przeczytaniu poniższego tekstu wszystko stanie się bardziej zrozumiałe.

Czytaj więcej

Hot16, poduszki i #stayhome

Ostatnie dwa miesiące przewróciły nasze życie do góry nogami. Doświadczyły tego nie tylko duże i małe marki, ale także influencerzy i oczywiście my – zwykli internauci. :-)

Czytaj więcej

Interaktywna seria filmowa @Sufferosa

@Sufferosa to projekt autorstwa Dawida Marcinkowskiego i Kasi Kifert. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to koniecznie musicie się z nim zapoznać!

Czytaj więcej