Autor: Redakcja

redakcja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Reklama na Pintereście? Odkurzamy legendę!

Wświecie marketingu hasło „Pinterest” przywołuje sentymentalne wspomnienie raczkujących mediów społecznościowych z początków drugiej dekady XXI w. Pinterest jako jeden z pierwszych chciał stanąć do walki o uwagę odbiorców z Facebookiem, co zakończyło się połowicznym sukcesem, bo w 2014 r. pod względem liczby aktywnych użytkowników zajmował drugie miejsce (przed Instagramem czy Twitterem). Dlaczego przez kolejne lata rynek o Pintereście zapomniał? Dlaczego dziś niektórych zdziwi artykuł dotyczący tego portalu?

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Jakie są formaty reklamy na LinkedInie?

Jak pisze Artur Jabłoński, specjalista w tej dziedzinie, w książce „Skuteczna reklama na LinkedIn”, jest to skomplikowane zagadnienie, ponieważ część z nich to po prostu warianty tego samego. Brzmi poważnie? Po przeczytaniu poniższego tekstu wszystko stanie się bardziej zrozumiałe.

Czytaj więcej

Hot16, poduszki i #stayhome

Ostatnie dwa miesiące przewróciły nasze życie do góry nogami. Doświadczyły tego nie tylko duże i małe marki, ale także influencerzy i oczywiście my – zwykli internauci. :-)

Czytaj więcej

Interaktywna seria filmowa @Sufferosa

@Sufferosa to projekt autorstwa Dawida Marcinkowskiego i Kasi Kifert. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to koniecznie musicie się z nim zapoznać!

Czytaj więcej