Autor: Agnieszka Durska

Specjalista ds. mediów społecznościowych, Polska Izba Ubezpieczeń. Z wykształcenia politolog i specjalistka ds. stosunków międzynarodowych, wieloletni praktyk komunikacji, specjalistka ds. public relations 
z 19-letnim doświadczeniem zarówno po stronie agencji, jak i klientów. Wykładowca akademicki, autorka tekstów. W latach 2014–16 współprowadziła portal contentowy PZU „Dajemy Radę” jako jego redaktor naczelna. Była szefową komunikacji w porównywarce mfind. Specjalistka ds. mediów społecznościowych, którymi zajmowała się m.in. w „Gazecie Wyborczej”. Od ponad trzech lat pracuje z influencerami. W PIU jest odpowiedzialna m.in. za komunikację w mediach społecznościowych, prowadzenie kampanii informacyjnych i edukacyjnych w tych kanałach oraz relacje ze społecznością. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dobry content i budowanie społeczności – ubezpieczenia w social mediach

Ludzie pracujący w danej branży powinni być przekonani do tego, jaką wartość wnoszą w życie społeczne. Inaczej trudno oczekiwać od innych, by tę branżę doceniali. W badaniach wizerunkowych ubezpieczyciele wypadli jako branża umiarkowanie pozytywna, ale zachowawcza i mało nowoczesna w treści komunikacji, kanałach dotarcia i procesach obsługi. Aby wykorzystać potencjał, jaki wnosimy w polską gospodarkę i przewagę w komunikacji, jaką dzięki temu mamy, musieliśmy przełamać własne postrzeganie branży. Pomógł w tym pierwszy kompleksowy raport branżowy oraz uruchomienie kanałów w social mediach. 

Czytaj więcej