Autor: Aneta Gil

Liderka ds. Komunikacji Zewnętrznej w IKEA Retail w Polsce
Aneta Gil objęła stanowisko Liderki ds. Komunikacji Zewnętrznej w styczniu 2020 r. W ramach Działu Komunikacji odpowiada za relacje z mediami oraz koordynację pracy biura prasowego IKEA Retail. Wcześniej, od 2018 roku jako Krajowy Kierownik ds. Relacji z Klientami była odpowiedzialna za budowanie oraz podtrzymywanie długoterminowych i pozytywnych relacji z klientami w środowisku omnikanałowej sprzedaży.
Pracę w IKEA rozpoczęła w 2006 roku, jako Kierownik ds. Marketingu w sklepie w Katowicach, gdzie przez sześć lat była odpowiedzialna za promowanie marki na rynku lokalnym. Przez kolejne dwa lata, jako Kierownik ds. Akcji Komercyjnych, dbała o satysfakcję klientów i ich ponowne wizyty w sklepie, aktywnie zarządzając asortymentem oraz ofertą IKEA. W 2014 roku objęła stanowisko Kierownika ds. Relacji z Klientami.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Klientocentryczne podejście do obszarów biznesowych

Wminionym roku fiskalnym 2023 dostarczyliśmy do klientów 2 mln paczek, co pozwoliło osiągnąć 30-proc. udział kanału online w całości naszych przychodów – informuje Aneta Gil, Liderka ds. Komunikacji Zewnętrznej w IKEA Retail w Polsce, w rozmowie z Januszem Mincewiczem.

Czytaj więcej