Autor: Joanna Ceplin

Trener i strateg skutecznej komunikacji online. Autorka książki Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes, Planera Nowoczesnego Przedsiębiorcy, kursów online „Jak tworzyć angażujące treści”, „Zaplanuj swój biznes w mediach społecznościowych”, „Skuteczna reklama na Facebooku”, „Turbo lista mailingowa” oraz szkolenia stacjonarnego MarkaOnline.pl (jej kursy ukończyło już ponad 7500 osób).
Założycielka AkademiaSmartBrand.pl, w której uczy, jak zbudować i rozwijać biznes oparty na sprzedaży produktów cyfrowych oraz fizycznych online.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak pozyskać użytkowników, ruch i konwersje z social media? Przyszłość w mediach społecznościowych

Żyjemy w niespotykanych czasach, z coraz większą obecnością Facebooka. Gigant sieci społecznościowej gromadzi ogromną liczbę danych o swoich użytkownikach, a dzięki temu oferuje niezwykle dokładne metody docierania do grup odbiorców. Firmy z różnych branż na całym świecie korzystają z Facebooka, aby zwiększyć zasięgi i rozpoznawalność marki, zaprezentować produkty, zainteresować potencjalnych klientów, zwiększyć sprzedaż itd. Nieważne, czy korzystasz z komputera, czy komórki: dobrze zaplanowane strategie działają bezproblemowo, a Twoja wiadomość wyświetla się dokładnie w miejscach, w których widzowie spędzają czas.

Czytaj więcej