Autor: Katarzyna Biegun

Influencer & digital marketing manager w WhitePress®. Świat mediów społecznościowych bierze pod lupę na branżowych eventach i konferencjach w kraju i za granicą. Instagrama i Facebooka zna na wylot. Umiejętnie łączy pasję z pracą. Realizowała kampanie z mikroinfluencerami oraz z najbardziej wpływowymi influencerami w Polsce, m.in. dla marek: Yves Rocher, Alior Bank, Mastercard, Allegro czy PEPCO. Współautorka książki Influencer marketing od A do Z. W życiu prywatnym miłośniczka mody 
i odpowiedzialna konsumentka; po godzinach udziela się w organizacji Fashion Revolution. Promuje transparentność produkcji w branży odzieżowej oraz ideę slow fashion.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Co jest teraz modne w influencer marketingu?

Choć początki polskiej blogosfery sięgają początków XXI w., to influencer marketing jest nadal bardzo świeżym tematem. Stosunkowo nowa branża, która charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, niesie za sobą szanse dla marketerów, którzy mogą wykorzystać alternatywne źródła promocji różnych usług i produktów. Obecne trendy pokazują, że przez najbliższych kilka lat nadal będzie bardzo głośno o influencerach.

Czytaj więcej