Autor: Wojciech Biendzio

social media specialist w agencji White Bits
Kompleksowo odpowiada za bieżące działania płatne w kanałach social media dla klientów agencji – od strategii, przez budżetowanie kampanii, koordynowanie pracy kreacji, wdrażanie, monitoring i optymalizację, po rozliczenia i raportowanie. Prowadzi również szkolenia z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku. Nienawidzi słowa „ekspert”.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak prosto, szybko i przy ograniczonym budżecie tworzyć własną grafikę?

Ten artykuł udowadnia, że warto zaprzyjaźnić się z programami do projektowania grafik. Nie znajdziesz tutaj tzw. instrukcji, gdzie kliknąć, bo każdy z wymienionych programów jest bajecznie prosty. Przekonasz się o tym,
gdy spróbujesz.

Czytaj więcej

Powtórka z formatów reklamowych na Facebooku – największa ściąga gotowych formatów do zastosowania

Czy korzystałeś kiedykolwiek z przycisku „Promuj Post” na Facebooku? Większość osób, które miałem okazję szkolić, odpowiadała, że miała z nim styczność, po czym była rozczarowana opcjami reklamowymi, jakie oferuje Facebook. Nic dziwnego. Opcja ta pozwala na wykorzystanie zaledwie dwóch celów reklamowych i nie zawsze jest dostępna przy każdym typie, formacie (kreacji) posta. Prawdziwą magię odkrywamy dopiero po zapoznaniu się z instytucją Menedżera Firmy oraz Menedżera Reklam, gdzie formatów kreacji reklamowych można tworzyć bez liku. Dokładnie na tym aspekcie Facebook Ads dziś się skupimy. Kawa gotowa? Zapraszam Cię do lektury, Drogi Czytelniku.

Czytaj więcej