Autor: Agata Chmielewska

E-commerce & on-line marketing consultant. Od 11 lat związana z e-commerce. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy zarówno po stronie klienta, jak i agencji, współpracując m.in. z takimi firmami, jak Praktiker, Willsoor, LokalnyRolnik.pl czy SuperKoszyk.pl. Wciąż się uczy i uwielbia dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem. Po pracy zapalona blogerka, która edukuje na www.achmielewska.com i prowadzi podcast FIRMA ON-LINE.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak mierzyć konwersję z działań content marketingowych za pośrednictwem social mediów

Słyszałeś o tym, że content is king. Trudno się z tym nie zgodzić, gdyż jest on niezbędny na każdym etapie lejka sprzedażowego. Jednak król zwykle potrzebuje królowej, a tą królową jest dystrybucja i o niej w tym artykule opowiem.

Czytaj więcej

Dlaczego Facebook nie sprzedaje i jak sprawić, by zaczął?

Czy social media sprzedają? Czy prowadząc sklep internetowy, powinieneś zainwestować czas i pieniądze w obecność w tym kanale? A może już działasz w mediach społecznościowych 
i Twoim zdaniem to strata czasu? O tym, że media społecznościowe, a zwłaszcza Facebook, nie sprzedają słyszymy od dawna. Wątek ten dotyczy w dużej mierze e-commerce, gdzie głównym celem jest zazwyczaj wzrost przychodów. A skoro nie udaje się osiągnąć tego celu w tym kanale, to całą winę zrzuca się właśnie na platformy społecznościowe. Jednak czy brak oczekiwanych efektów to faktycznie wina social mediów?

Czytaj więcej