Autor: Agnieszka Jakubowska

Social media manager w Social Selling Hub. Pomaga przedsiębiorcom, ekspertom i specjalistom budować rozpoznawalne marki osobiste za pomocą odpowiedniej komunikacji w mediach społecznościowych. Wdraża w firmach programy Employee Advocace oraz prowadzi szkolenia z zakresu strategii social sellingu i komunikacji na LinkedIn.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

LinkedIn w liczbach – jak budować zasięgi i zaangażowanie

LinkedIn to portal, który gromadzi w jednym miejscu dużą liczbę przedsiębiorców, ekspertów oraz specjalistów z całego świata. Zbudowanie profilu profesjonalisty, którego marka i pozycja będzie ceniona zarówno przez klientów, jak i osoby z branży, wymaga strategii, czasu, a także pomysłu. Co ważne, LinkedIn jest narzędziem, które pozwala skuteczność swoich działań nadzorować, obserwować i mierzyć. Jak zatem generować duże zasięgi, by angażować społeczność oraz wykorzystać statystyki do mądrych działań marketingowych?

Czytaj więcej

Employee Advocace – przekroczenie granic czy szansa dla pracowników?

Standardowe rozwiązania marketingowe, które można spotkać w większości przedsiębiorstw w Polsce i na świecie, to działania skupione na firmowych profilach społecznościowych. Są to komunikaty publikowane przez dział kreatywny wewnątrz firmy lub agencję zewnętrzną. Employee Advocace to zupełnie nowe podejście, które włącza w komunikację samych pracowników. To oni stają się ambasadorami marki i reprezentują firmę w social mediach. Czy jest to przekroczenie granic? A może szansa dla pracownika?

Czytaj więcej