Autor: Alicja Kisiel - Senior Social Media Specialist, Up&More

Certyfikowany social media manager z pięcioletnim doświadczeniem w branży social media. Absolwentka logistyki i marketingu w mediach, na co dzień zajmuje się tworzeniem strategii social media dla marek, kreowaniem postów oraz realizowaniem kampanii promocyjnych. W jej portfolio znajdują się takie marki, jak Barbie, Shell Helix, Sylimarol, Microsoft czy Ronson Development. Łączy zamiłowanie do social mediów z pasją do sztuki.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Facebook Dating, czyli nowa aplikacja randkowa

Czy zamknięcie miejsc, w których z łatwością mogliśmy poznać nowych ludzi, spowodowało, że ludzie zrezygnowali z poszukiwań? Wręcz przeciwnie! Wszyscy pragnący nowych znajomości przenieśli się do świata wirtualnego. Odpowiedzią na ten randkowy trend jest nowa aplikacja Facebook Dating, która pozwala odszukać drugą połówkę bez wychodzenia z domu. Czy aplikacja będzie godnym konkurentem randkowych liderów? Wszystko zależy od reakcji użytkowników.

Czytaj więcej

Trendy digitalowe na rok 2020!

Aktualna dynamika rozwoju social media zmusza specjalistów zajmujących się tą dziedziną do natychmiastowej adaptacji względem ciągłych zmian. Na przestrzeni jednego miesiąca można zauważyć różnice w zachowaniach użytkowników, na podstawie których marketerzy starają się coraz lepiej dopasowywać narzędzia i komunikaty mające na celu zwiększenie ich skuteczności. Z roku na rok zmiany te stają się coraz bardziej diametralne. Aby nie zostać w tyle i potrafić nadal odpowiadać na potrzeby użytkowników, należy analizować obecną sytuację, pamiętając, z czego ona wynika, a także prognozować najbardziej prawdopodobne trendy! Co przyniesie rok 2020?

Czytaj więcej