Autor: Anita Piasecka

performance media specialist Beeffective
Wykształcenie polonistyczne pomaga jej w tworzeniu komunikacji marketingowej, a jako specjalista od reklamy online wie, jakie narzędzia wybrać, aby cel biznesowy został osiągnięty. W Beeffective odpowiedzialna za opracowywanie i przeprowadzanie kompleksowych działań reklamowych w modelu efektywnościowym przy wykorzystaniu narzędzi Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Instagram Ads.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy TikTok jest dla wszystkich? Czyli kilka słów o tym, jak stać się viralem

TikTok to platforma o ogromnych i jeszcze niezagospodarowanych możliwościach. W niedalekiej przyszłości stanie się prawdopodobnie jedną z najważniejszych ścieżek digital marketingu. Brzmi, jak coś nierealnego, jak bajka. A czy w tej bajce były smoki? Tego nie wiemy i wbrew pozorom nie jest to nawiązanie do obecnie popularnego serialu, w którym wykorzystuje się motyw gry Dungeons & Dragons. Chociaż można by pomyśleć, że tak, ponieważ jedną z obecnie trendujących piosenek na TikToku jest „Running Up That Hill” Kate Bush, wykorzystana właśnie w najnowszym sezonie Stranger Things. Też masz ciarki? To czytaj dalej.

Czytaj więcej

Skuteczna sprzedaż w obrębie jednej platformy? Dzięki Facebook Ads to możliwe

Bez względu na branżę, każdy e-commerce szuka do ekspansji nowego ruchu. W dobie Big Data marketing internetowy umożliwia nam znalezienie w sieci osób o podobnych zainteresowaniach i zachowaniach. Jednocześnie marketing społecznościowy łączy się z rozwojem trendu mówiącego o tym, że marka musi wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta, który, prezentując konkretne wartości i wykazując odmienne zachowania, powinien być traktowany bardzo indywidualnie.

Czytaj więcej