Autor: Anna Ryczkowska

PR & Communications Manager w LTTM (LifeTube, Gamset, TalentMedia) Jako PR & Communications Manager w LTTM jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii komunikacji Grupy LTTM, w tym sieci LifeTube i agencji TalentMedia, reprezentację grupy na wydarzeniach branżowych, media relations oraz budowanie ścieżek eksperckich pracowników grupy. Do 2020 r. Anna Ryczkowska była rzeczniczką prasową międzynarodowej konferencji Wolves Summit. Realizowała również projekty dla SeeBloggers czy Sektor 3.0. Z mediami i komunikacją związana jest od 10 lat – w tym czasie zarządzała Public Relations w Endorfina Events oraz WebTalk Agency oraz była redaktorką w Polskim Radiu RDC.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Trendy w Social Mediach na 2023 rok

Influencer marketing rośnie w siłę. Jak wynika z raportu Research and Markets „Globalny rynek platform marketingowych dla influencerów 2021”, przewiduje się, że globalna wartość rynku osiągnie 84,89 mld dolarów do 2028 r. W poniższym zestawieniu można znaleźć trzy kluczowe trendy w social mediach, które będą miały największy wpływ na rozwój rynku.

Czytaj więcej

Influencer marketing potrzebuje dobrego PR-owca

Jak to jest, że rynek influencer marketingu odnotowuje ogromne wzrosty (szacowane 15 mld dolarów w 2022 r.!), a jednocześnie youtuber i influencer (ramię w ramię z politykiem) są najmniej poważanymi zawodami? Czy przyspieszona transformacja cyfrowa i, co za tym idzie, gigantyczny rozwój platform społecznościowych, zostawiły daleko w tyle nastroje społeczne? A może to tylko medialna wojna pokoleń (i ankietowanych)?

Czytaj więcej