Autor: Artur Jabłoński

Konsultant ds. e-marketingu i szkoleniowiec. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w internecie. Na sali szkoleniowej spędził już blisko 2000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów w zakresie content marketingu i reklamy w mediach społecznościowych. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Pracował m.in. dla: Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Województwo Pomorskie, Województwo Kujawsko-Pomorskie czy Polskie Radio PiK.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak sprzedawać w social mediach?

Czasy powtarzania, że social media nie sprzedają, bezpowrotnie minęły. Dziś każdy marketer wie, że to właśnie one są przyszłością marketingu. Nie wszyscy jednak potrafią ich używać i sprawiać, by sprzedaż za ich pośrednictwem była skuteczna. W tym artykule przedstawię Ci moje ulubione sposoby i triki, dzięki którym moi klienci skutecznie sprzedają w social mediach.
 

Czytaj więcej

Czym jest reklama Lead Ads na Facebooku i dlaczego warto w nią inwestować?

Facebook Ads pozwala na wykorzystanie wielu rodzajów reklam i wielu ich formatów. Najczęściej używanym z nich jest reklama dostarczająca ruch na stronę docelową, na której użytkownik wykonuje założony cel – np. zostawia swoje dane. Rozwiązanie to ma jednak parę słabych punktów, których można uniknąć, stosując inny format reklamy na Facebooku zwany Pozyskiwaniem Kontaktów. 

Czytaj więcej