Autor: Barbara Drapała

head of social media, Performics

Ekspert z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu działań dla klientów lokalnych i globalnych. Od 2016 r. związana z Performics. Obecnie nadzoruje prace zespołów w zakresie paid social i content marketingu dla 135 klientów. Absolwentka SGH, Université Paris-Dauphine oraz doktorantka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała dla takich marek, jak T-Mobile, Komputronik, L’Oréal, Mercedes-Benz, Triumph. 
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dzień z życia head of social media. Jak koordynować projekty w ramach grupy mediowej?

Branżowi ekshibicjoniści wyrastają jak grzyby po deszczu, a tablice mediów społecznościowych obrastają komunikatami o samochodach kupionych za hajs z YouTube’a oraz o rosnących korzyściach agencji social mediowych. Jednakże, jeśli poszukujesz recepty na sukces, rozczaruję Cię. Nie znajdziesz tu ani jednego wersu na ten temat. Mogę Ci natomiast zdradzić, jak to jest być w samym sercu Center of Excellence.

Czytaj więcej

Jak dotrzeć do pokolenia Z i zaangażować je w komunikację korporacyjną marki?

Marketerzy dysponują wieloma narzędziami umożliwiającymi precyzyjne dotarcie do grupy docelowej, segmentowanie i monitorowanie prowadzonych działań. Wydawałoby się, że komunikacja z pokoleniem Z jest dziecinnie prosta. Nic bardziej mylnego.

Czytaj więcej