Autor: Bartosz Bartczak

Pasjonat wideorejestracji, montażu oraz postprodukcji wideo. Chętnie dzieli się wiedzą odnośnie tworzenia filmów oraz edycji wideo. Na swoim koncie ma ponad 100 godzin materiałów szkoleniowych, które stworzył w formie screencastów. Edytuje treści wideo w środowisku Adobe od 16 lat. Prowadzi bloga pod adresem wideoninja.pl, na łamach którego można przeczytać oraz obejrzeć porady dotyczące tworzenia treści wideo.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Montaż i edycja wideo – od czego zacząć?

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe lata w digital marketingu zdominuje wideo. Co zrobić, aby nie pozostać w tyle za konkurencją? Artykuł prezentuje sam proces oraz porady związane z edycją filmów. Przedstawione wskazówki są uniwersalne i mają zastosowanie do każdej produkcji wideo oraz programu edycyjnego.

Czytaj więcej

Jak tworzyć atrakcyjne wideo z poziomu smartfona – praktyczny poradnik od A do Z

Materiały wideo cieszą się ogromną popularnością w sieci, a ich rola w komunikacji będzie bez wątpienia zyskiwać na znaczeniu. Chcąc wykorzystać potencjał tego formatu, warto zapoznać się ze wskazówkami, jak to robić, by za pomocą podstawowego sprzętu tworzyć atrakcyjny (oglądany do końca) materiał, który skutecznie sprzedaje Twój produkt.

Czytaj więcej