Autor: Dominika Kucner

PR Manager w grupie LTTM
Pisze, rozmawia i zawodowo pogłębia wiedzę na temat influencer marketingu. Wcześniej związana z komunikacją w obszarach takich, jak kultura i sztuka. Wierzy, że siła infl uencer marketingu tkwi w autentyczności przekazu i nieograniczonej kreatywności twórców.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kanał własny marki na YouTube – nikt o to nie prosił, każdy potrzebował

YouTube to największy portal wideo, druga największa wyszukiwarka internetowa i – o czym często zapominamy – najpopularniejsze medium społecznościowe w naszym kraju. Dlaczego więc aż 50 milionów firm na świecie ma fanpage na Facebooku, a tylko mała garstka regularnie prowadzony kanał na YouTube? W tworzeniu „własnej telewizji tematycznej”, tj. największego projektu, jaki marka może podjąć na YouTube, tkwi olbrzymi potencjał, a brandy, które już zainwestowały w ten kanał komunikacji, osiągają niesamowite rezultaty.

Czytaj więcej

Mierzenie realnego wpływu internetowej reklamy wideo na Twoją markę

Profesjonalna reklama wideo na YouTube to niemała inwestycja. Pomysł, scenariusz, produkcja i dystrybucja – wszystkie te etapy składają się na finalny, konkretny koszt. Przygotowując kampanię wideo, chciałoby się mieć zatem pewność, w jaki sposób przełoży się ona na, oczywiście korzystne dla naszej marki, efekty. Mierzenie standardowych wskaźników wideo, informujących o tym, jak użytkownicy zareagowali na reklamę – np. liczby lub współczynnika obejrzeń – może być więc niewystarczające. Poznaj narzędzia, dzięki którym zmierzysz realny wpływ internetowej reklamy wideo na Twoją markę!

Czytaj więcej