Autor: Judyta Kowalczyk

Ekspert ds. Psychologii Brandingu i Reklamy. Strateg, projektant graficzny, doradca, trener oraz mentor. Empiryk z holistycznym podejściem do marek i biznesów. Pasjonatka rozwoju osobistego, psychologii analitycznej i filozofii. Założycielka Agencji wizerunkowo-reklamowej iClouders. Autorka książki pt. 10 przykazań skutecznej marki oraz wielu projektów biznesowych i artykułów eksperckich. Pomaga przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym budować, kreować i rozwijać skuteczne marki z głową.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Spójność – klucz do sukcesu w strategii marki

Spójność jest kluczowym elementem strategii marki, który może zadecydo- wać o jej sukcesie. Kiedy konsumenci wchodzą w interakcję z marką, oczekują spójności we wszystkich punktach styku. Jeśli marka jest niespójna w swojej komunikacji oraz identyfikacji wizualnej, może to prowadzić do zamieszania i nieufności odbiorców, a nawet spadku ich lojalności wobec marki.

Czytaj więcej

Jak social media kreują wartości u młodych ludzi?

Cukierkowe życie, idealny wygląd, cudowna rodzina, najlepsi znajomi, niepowtarzalne wakacje, wykwintne dania w najlepszych restauracjach, drogie sprzęty i mogę tak wymieniać bez końca... To wszystko widzimy każdego dnia w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej