Autor: Justyna Bakalarska

Ekspertka w zakresie content marketingu. Zawodowo dziennikarz, wykładowca i certyfi - kowany trener. Autorka książki „Marketing wartości”. Od 5 lat związana jest z uczelnią Collegium Civitas, gdzie prowadzi wykłady z zakresu marketingu, CSR-u i nowych mediów. W tej tematyce specjalizuje się także jako dziennikarz. Pisała do takich tytułów, jak „Polska the Times”, Socialpress.pl, „Brief”, w którym pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego, oraz „ Marketer+”, w którym była redaktorem prowadzącym. Obecnie prowadzi własną fi rmę specjalizującą się w content marketingu i komunikacji marketingowej – www.justynabakalarska.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak podbić kanał earned, czyli user generated content bez tajemnic

W content marketingu do dyspozycji masz trzy rodzaje kanałów. Ten, w którym rządzisz, ten, za który płacisz, i ten, który musisz zdobyć. Czas wyciągnąć ciężkie działa i sprawić, by ostatni z powyższych służył celom Twojego marketingu treści. Jaką taktykę powinieneś przyjąć?

Czytaj więcej

Jak utrzymać się w świadomości klienta bez klasycznych reklam sprzedażowych?

Reklamy oddziaływały na potencjalnych klientów już w starożytności – wykuwane w kamieniu, zapisywane na papirusie, wykrzykiwane przez ulicznych handlarzy. Wieki później publikowane w prasie, radiu i telewizji. W końcu zawitały do świata online. Wydawać by się mogło, że tak długa historia komunikatów promocyjnych wymusza na marketerze ciągłe korzystanie z tego wynalazku ludzkości. Czy jednak jest tak na pewno i reklama to dziś element niezbędny do tego, aby dotrzeć do odbiorcy oraz utrzymać się w świadomości klienta?

Czytaj więcej