Autor: Karolina Bąkowska

Strategy Manager w Gameset. Od ponad pięciu lat wspiera marki w obszarze mediów społecznościowych, zawsze stawiając podejście out-of-the-box ponad utartymi ścieżkami. Poszukiwanie nowych sposobów skutecznej i kreatywnej komunikacji skierowało jej zainteresowania głównie w stronę gaming marketingu. Social mediowy background pozwala jej tworzyć komunikację ze zrozumieniem społeczności graczy i znajdować sposoby na ich skuteczne zaangażowanie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Discord – wielki powrót forów dyskusyjnych z początków internetu?

Popularność Discorda wzrasta, wykraczając poza obszar gamingu, który był główną kategorią od momentu premiery w maju 2015 r. Platforma w 2022 r. miała już 350 mln zarejestrowanych i 150 mln aktywnych każdego miesiąca użytkowników. Ich rosnąca liczba stwarza coraz większy potencjał marketingowy, co nie umyka markom. Jakie możliwości daje Discord na obecnym etapie? Kiedy warto rozpocząć działania i od czego zacząć?

Czytaj więcej

Mój awatar to ja, czyli jak gry zastępują media społecznościowe

Media społecznościowe to nieustanna ewolucja, nowe platformy, trendy i rozwiązania. Zdaniem wielu ekspertów, w tym założyciela Facebooka, następnym ważnym etapem naszej obecności w digitalu będzie wirtualna rzeczywistość i doświadczanie jej na zupełnie nieznanym dotąd poziomie. Sam termin „metaverse” to z pewnością mocna kandydatura na marketingowe słowo roku. Ale co tak naprawdę wiemy o rzekomo nadchodzącej wersji Internetu i obecności użytkowników w digitalu?

Czytaj więcej