Autor: Łukasz Hodorowicz

Na co dzień pomaga markom osiągnąć sukces, tworząc skuteczny marketing. Specjalizuje się w komunikacji i strategiach marketingowych. Pasjonat psychologii behawioralnej i tego, co siedzi w głowach konsumentów. Wspomniane zagadnienia opisuje na blogu www.lukaszhodorowicz.pl.
Wolny czas spędza, oglądając maratony serialu Przyjaciele. 
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

O perswazyjnych treściach w social mediach

Mówi się, że aby sprzedać, należy chwycić klienta za serce. To bzdura. Serce nie podejmuje decyzji o zakupie. O wszystkim decyduje mózg. Twój klient ma trzy mózgi, ale o zakupie decyduje tylko jeden z nich. Zdecyduj, do którego chcesz przemawiać. Chcesz zwracać uwagę klientów i skuteczniej sprzedawać? Naucz się języka, który mózg zrozumie. Dziś pokażę Ci kilka takich zwrotów.

Czytaj więcej

SZEŚĆ PSYCHOLOGICZNYCH STRATEGII CENOWYCH

Popularne hasło reklamowe mówi, że cena czyni cuda. Są sytuacje, w których musimy się z nim zgodzić. Jednak co robić, jeśli to nie ceną chcemy konkurować? Czy można wpłynąć na nią, nie obniżając jej wartości? Okazuje się, że tak. Zgodnie z niezmiennym prawem percepcji marketing nie jest walką na produkty, ale batalią o ich postrzeganie przez klientów.

Czytaj więcej