Autor: Łukasz Zając

Ekspert PR, socjolog. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, public affairs i zarządzaniu kryzysowym. Autor książki Po co jest PR? Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Trend House. Pracuje z dużymi firmami i administracją rządową. Wspiera menedżerów, polityków i aktywistów społecznych. Od 2013 r. prowadzi swoją agencję „Zając PR”.
KONTAKT: www.lukaszzajac.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Biuro prasowe w LinkedIn

Wszelkie narzędzia do współpracy z mediami mają sens tylko wtedy, gdy są rzeczywiście blisko dziennikarzy. Tak jest z LinkedIn, w którym zarejestrowało się ponad 5 mln Polaków – w tym sporo dziennikarzy i ludzi z ekosystemu medialnego. Eksperci PR mogą mądrze wykorzystać ten kanał komunikacji – jako miejsce dystrybucji informacji i tworzenia sieci kontaktów.

Czytaj więcej

Twitter to dobre medium dla menedżera

Jestem na Twitterze ponad 10 lat. Dla mnie Twitter to medium eksperckie, które wymaga wysiłku oraz pomysłu na komunikację. Może dlatego niewielu ludzi biznesu i twórców wykorzystuje to miejsce? A szkoda, bo platforma daje sporą przewagę informacyjną i pozwala poznać sporo nowych osób. Tweety można bardzo kreatywnie wykorzystywać do budowania zainteresowania, forsowania swojej narracji i sondowania nastrojów społecznych.

Czytaj więcej