Autor: Łukasz Żelezny

Ewangelista SEO. PPC & Social media geek. Kieruje zespołem ruchu organicznego w uSwitch, brytyjskiej porównywarce cen usług z siedzibą w Londynie. Jest odpowiedzialny za wzrost rozpoznawalności marki w wynikach organicznych, stopy konwersji, ruch i zaangażowanie. W 2015 r. został uznany za jednego z dziesięciu najbardziej wpływowych influencerów w Wielkiej Brytanii. Z nowinkami branżowymi jest zawsze na bieżąco. Niezwykle wartościową wiedzą na temat online marketingu dzieli się przede wszystkim podczas konferencji, szkoleń i warsztatów w Europie i na całym świecie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich firmach, jak HomeAway, Thomson Reuters czy The Digital Property Group. Wyróżnia się kluczowymi i bardzo konkretnymi informacjami. Potrafi w prosty sposób przekazać najbardziej skomplikowaną i aktualną wiedzę branżową.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Twitter dla średniozaawansowanych

Twitter jest często niedocenianą platformą społecznościową z kilku powodów. Wiele osób używa tego sposobu komunikowania pasywnie, tj. jedynie do konsumpcji wiadomości. Brak aktywnego udziału w rozmowach sprawia, że wiele osób krytycznym okiem patrzy na perspektywę poświęcenia czasu na promowanie swojego biznesu właśnie poprzez Twitter.

Czytaj więcej

Narzędzia social media managera – przegląd subiektywny

Doba ma jedynie 24 godziny i póki co nic nie jest tego w stanie zmienić. Dlatego właściwe zarządzanie własnym czasem jest dzisiaj czymś ogromnie istotnym. Z drugiej natomiast strony efektywne zarządzanie kanałami społecznościowymi potrafi zabrać kilka godzin z każdego dnia. W poniższym artkule opowiem o narzędziach, które sprawią, że liczba poświęconych dziennie godzin na zarządzanie Facebookiem, Twitterem czy LinkedInem radykalnie się zmniejszy.

Czytaj więcej