Autor: Magdalena Jaroma

Social Media Specialist w agencji Kohai. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych. Członkini grupy roboczej Social Media przy IAB Polska.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Content na TikToku – najczęściej popełniane błędy

TikTok to aplikacja, której już nikomu nie trzeba przedstawiać. Od kilku lat nie schodzi z ust marketerów i bez wątpienia przyczyniła się do wzrostu znaczenia treści wideo. Dla wielu marek działanie na TikToku to szansa na zdobycie wysokich zasięgów i to nawet w sposób organiczny. To również szansa na dotarcie do nowych odbiorców i możliwość zaangażowania fanów. Te krótkie i czasem nawet bardzo proste filmiki potrafią pokazać największe zalety oferty o wiele lepiej niż długi artykuł blogowy czy kosztowny spot reklamowy.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać rolki do promocji Twojego biznesu?

Media społecznościowe to kluczowe narzędzie w świecie e-commerce. Ich moc powinna doceniać każda osoba i firma, która chce zdobywać nowych klientów dla swojego biznesu czy też budować wizerunek swojej marki. To właśnie klienci spędzają sporo czasu w mediach społecznościowych i aby do nich dotrzeć, trzeba być tam, gdzie oni.

Czytaj więcej