Autor: Marcin Żukowski

Współtwórca Nieagencji. Od 8 lat pracuje na rynku interaktywnym. Ma bogate doświadczenie we współpracy z firmami komercyjnymi, podmiotami administracji publicznej oraz organizacjami pozarządowymi. Prowadził działania m.in. dla takich kontrahentów, jak: PKN Orlen, PKO Bank Polski, Medicover, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwo Środowiska, Instytut Badań Nad Gospodarką Rynkową czy Narodowe Centrum Kultury. Jest autorem książek Twoja firma w social media oraz Ty w social mediach. Od lat wykłada również e-marketing na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Content na LinkedIn – o czym informować swoich partnerów biznesowych

Podobno ludzie traktują czas spędzony na LinkedInie jako inwestycję. Dla niektórych bycie na innym popularnym portalu społecznościowym jest zaś stratą czasu. Jeśli już decydujemy się na tę inwestycję w LinkedIn, to jak sprawić, by była ona jak najbardziej efektywna?

Czytaj więcej

10 pytań o marketing na Facebooku – jak zacząć?

Gdy kilka lat temu pracowałem przy pierwszych kampaniach na Facebooku, wszystko było odkrywaniem Ameryki. Dziś wydaje się, że wszystko już było i wszyscy wszystko wiedzą. A tymczasem wciąż jest tu wiele Ameryk do odkrycia. Może dziś odkryjesz którąś razem ze mną? 

Czytaj więcej