Autor: Michał Głuszczuk

Współwłaściciel agencji Hello Social. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania grafik, z doświadczenia marketer, a hobbystycznie fotograf. Pewnego dnia postanowił, że chciałby robić to wszystko naraz. Z branżą marketingową związany od ponad 15 lat. Wie, jak ważna jest precyzyjnie określona grupa docelowa, ale nie zapomina też o znaczeniu dobrej kreacji. Wielbiciel internetów, dobrej reklamy i zabawnych fotomontaży. W pracy perfekcjonista, w domu wyluzowany tata. 

Kontakt: michal@hellosocial.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dziesięć fetyszy social mediów, które spędzają sen z powiek klientom i agencjom (cz. 2)

Szybki test – czy pamiętasz, na co zwrócić uwagę, organizując konkurs na Facebooku? Czy wiesz, jak wykorzystać potencjał reklamowy osób, które zobaczyły Twój post wideo? I dlaczego nie warto zapraszać wszystkich znajomych do polubienia Twojej strony? Jeżeli odpowiedź na te pytania przychodzi Ci śpiewająco, to znaczy, że spodobała Ci się pierwsza część mojego subiektywnego zestawienia komunikacyjnych pokus. Mam nadzieję, że przydatną dla siebie wiedzę wyniesiesz także z pięciu kolejnych pozycji tej listy.

Czytaj więcej

Dziesięć fetyszy social mediów, które spędzają sen z powiek klientom i agencjom (cz. 1)

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna – to powiedzenie księdza Jana Twardowskiego jest dzisiaj pierwszą myślą każdego accounta i community managera po otwarciu laptopa w piątkowy poranek. Bardzo często to właśnie tego dnia okazuje się, że trzeba jeszcze podmienić zdjęcie w tle, przeczytać wszystkie zgłoszenia konkursowe albo przygotowywać na szybko post z okazji Dnia Wojsk Radiotechnicznych. Czy jest jakiś sposób, aby uniknąć nieprzewidzianej masy pracy, podczas gdy weekend zagląda już przez okno? Tak – jeżeli zastanowimy się, czy wszystkie te działania są nam faktycznie potrzebne.

Czytaj więcej