Autor: Patryk Kułagowski

Senior Social Media Specialist w agencji 4PEOPLE oraz organizator wydarzeń LinkedIn Local w Rybniku. Specjalista i strateg od komunikacji biznesowej oraz kampanii reklamowych dla branż z segmentu B2B na LinkedIn. Swoje działania opiera na niekonwencjonalnych pomysłach. Do ich realizacji wykorzystuje praktyczne doświadczenie, które zdobył w pracy na rynkach międzynarodowych. Współpracuje ściśle z takimi festiwalami muzycznymi, jak Rap Attack Festival BB, OFF Festival czy Fest Festival w zakresie organizacji i promocji, a w 2017 r. wprowadził brytyjską firmę Festicket na polski i czeski rynek.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mitologia LinkedIn Ads – czyli fakty i mity reklamy na LinkedIn

W roku 2003 na mapie świata pojawiło się nowe wirtualne państwo pod nazwą LinkedIn. Początkowo większość jego mieszkańców stanowił wpływowy ród Przedsiębiorców, pochodzących głównie z obszarów Doliny Krzemowej. Z biegiem czasu miejsce to zaczęło przykuwać uwagę Maklerów z Wall Street, Workersów i Karierowiczów, co zainteresowało Headhunterów upatrujących w nim szans na znalezienie wybitnych talentów.

Czytaj więcej

Celebryci i influencerzy na niebieskim dywanie LinkedIn

Co łączy Ryana Reynoldsa, Jessicę Albę i Roberta Downey Juniora? Na co dzień kojarzymy ich z nieszablonową grą aktorską i ponadczasowymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi. Jednak mało kto wie, że pod kostiumem każdego z nich kryje się także postać przedsiębiorcy, który swoją rozpoznawalną marką osobistą wspiera prowadzone przez siebie biznesy na LinkedIn.

Czytaj więcej