Autor: Paulina Rapacz

Senior Social Media Specialist w agencji 4People. Zajmuje się marketingiem internetowym na płaszczyźnie mediów społecznościowych. Prowadzi efektywną komunikację marek na Facebooku, Instagramie i LinkedInie, która łączy w sobie strategiczne podejście oraz wyróżniające kreacje. Wyznaczone cele realizuje również poprzez kampanie Social Ads, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Podchodzi do działań marketingowych holistycznie, dostosowując działania na wielu obszarach ekspozycji marki w sieci.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Viralowe short video na TikToka oraz Reels – pięć zasad, które musisz znać

Każdy marketer chciałby mieć na swoim koncie takie dokonania jak short video z wynikami po milionie wyświetleń i więcej, a jednak nigdzie nie ma jednego sprawdzonego przepisu, jak taki viralowy materiał stworzyć. Pierwszy wniosek nasuwa się sam – nie ma uniwersalnego sposobu. Jak zatem tworzyć treści, które angażują, jakie filmy mają potencjał na viral oraz dlaczego nie każdy materiał może być viralem?

Czytaj więcej

Czy każdy Social Media Manager powinien zrobić certyfikaty Facebook Blueprint?

Social Media Manager często jednego dnia łączy w sobie obowiązki marketera, stratega, copywritera, analityka, grafika, specjalisty od performance i obsługi klienta. Różnorodność jest jedną z tych rzeczy, która czyni tę pracę atrakcyjną, lecz jednocześnie wymaga rozwijania szeregu kluczowych umiejętności i ciągłej aktualizacji wiedzy.

Czytaj więcej