Autor: Paweł Sadowski

Content Specialist w Kuźni Treści Stawiający na nowoczesne rozwiązania w zakresie tworzenia contentu. Od najmłodszych lat preferuje rzemieślnicze podejście do słowa i lubuje się w zagwozdkach językowych. Dba o najwyższą jakość językową contentu wykuwanego w Kuźni Treści. Po godzinach występuje w teatrze muzycznym.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Formuły copywriterskie, które sprawdzą się w social mediach

Nie jest tajemnicą, że użytkowników mediów społecznościowych stale przybywa. Dla młodego pokolenia codzienne spędzanie tam wolnego czasu to oczywistość. Naturalne jest zatem, że w social mediach aż roi się od reklam różnych firm. Jak zwiększyć prawdopodobieństwo, aby użytkownicy właśnie Tobie poświęcili swój czas i swoje pieniądze? Z pomocą przychodzą Ci sprawdzone formuły copywriterskie.

Czytaj więcej

Promuj się z głową, czyli strategia w social mediach jako element strategii komunikacji marki

Scrollujesz sobie social media i nagle widzisz, że Twój znajomy komentuje post jakiejś firmy. Innym razem Twoją uwagę przykuwa mem, całkiem zabawny. Z rozpędu lajkujesz, a dopiero potem widzisz, że również stworzyła go pewna marka. Jeszcze innym razem odruchowo wchodzisz w interesujący Cię poradnik, znowu firmowy. Tymczasem na profilu Twojej marki pustki. Jak to zmienić? Dowiedz się, jak stworzyć skuteczną strategię w social mediach!

Czytaj więcej

Doradzaj i sprzedawaj – jak przeprowadzić skuteczny webinar?

Co może być znakomitym ukoronowaniem działań content marketingowych? Jak nawiązać wartościową komunikację ze swoimi odbiorcami i sprawić, że staną się oni lojalnymi fanami Twojej marki? Wystarczy jedno słowo – webinar. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. W jaki sposób zatem płynnie przejść od porady do sprzedaży?

Czytaj więcej