Autor: Robert Sadowski

Magister matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu rynku kapitałowego i analizy finansowej oraz strategii marketingowej. Pracownik Instytutu Matematycznego PAN i CV-Online. Następnie e-Marketing Manager w Netsprint S.A. Od 2017 r. w monitoringu mediów Newspoint, jako Digital Marketing Manager. Pasjonat mailingów, content marketingu, web analityki, lead generation, SEO i SEM oraz autor wielu artykułów i raportów branżowych. Prywatnie brydżysta, kolarz oraz miłośnik drzew i ogrodów.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Skuteczny social selling

W dzisiejszych czasach konsument jest bardzo dobrze poinformowany i niemal niezależny. Sam, bez większego wysiłku jest w stanie znaleźć informacje na każdy temat, który go interesuje. Ludzie wykorzystują wyszukiwarki, porównywarki i media społecznościowe do znalezienia usług i produktów, jak i również przeszukują cyberprzestrzeń w celu odnalezienia rekomendacji i opinii.

Czytaj więcej

Dwadzieścia pomysłów na nowy content z narzędzi monitorujących media

Monitoring treści i komunikacji w Internecie: na portalach, blogach, forach i platformach społecznościowych to jeden z fundamentów działań każdego specjalisty do spraw marketingu, social mediów i PR. W wielu ofertach pracy w wymaganiach wymienia się już obsługę narzędzi monitorujących media – tych online i tych tradycyjnych. Wszystko po to, aby zapobiegać kryzysom medialnym, być na bieżąco z tym, co ludzie i brandy piszą o naszej marce, o konkurencji i branży, usprawnić obsługę klienta, wzmocnić employer branding i rozwijać produkt. A także po to, aby przekuć dopytującą o szczegóły oferty osobę w lojalnego klienta, a nawet w ambasadora marki polecającego nas swoim znajomym.

Czytaj więcej