Autor: Sylwia Kupiec

Jest właścicielką agencji social media Shine On Agency, która z dużym powodzeniem pomaga swoim klientom lśnić w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn. Jest również konsultantką marketingu online i szkoleniowcem. Edukuje i pokazuje przedsiębiorcom, jak za pomocą mediów społecznościowych mogą stworzyć niepowtarzalny wizerunek swojej firmy lub marki, zwiększyć sprzedaż jej produktów lub usług i zbudować wokół niej lojalną społeczność. Kontakt: sylwia@shineonagency.pl www.shineonagency.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Reklama na TikToku – jak wyprzedzić konkurencję?

Wciągu ostatnich kilku lat TikTok stał się jednym z najszybciej rozwijających się mediów społecznościowych na świecie. Ta aplikacja, która pierwotnie była znana jako Musical.ly, pozwala użytkownikom na tworzenie i udostępnianie krótkich filmów z efektami specjalnymi, które przyciągają miliony widzów z całego świata. Z biegiem czasu TikTok przekształcił się w jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych dla firm, które przyciąga ogromną liczbę użytkowników w różnych grupach wiekowych. Dlaczego więc warto się reklamować na TikToku? Oto kilka powodów.

Czytaj więcej

Osiem najważniejszych tipów dla marki działającej w social mediach

Z mediów społecznościowych korzysta ponad połowa światowej populacji, roz- wijają się one w błyskawicznym tempie i stały się potężnym narzędziem do promocji wszelkiego rodzaju biznesów. Zarówno duże, jak i małe firmy używają ich w swojej codziennej działalności, niezależnie od tego czy chodzi o mar- keting, sprzedaż czy obsługę klienta. Ich obecność w tej przestrzeni nie jest już opcją – jest koniecznością. Sami konsumenci twierdzą (aż 89%!), że najczęściej kupują właśnie od marek, które sami śledzą w social mediach . Co więcej, poszczególne platformy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych funkcjonalności swoim odbiorcom, za którymi czasami nawet ciężko nadążyć. Dlatego poniżej zostały zestawione najważniejsze tipy odnośnie do skutecznych działań marki w środowisku social media marketingu.

Czytaj więcej

TikTok: 8 rzeczy, o których powinien wiedzieć każdy marketer

Mimo różnych opinii sceptyków, TikTok wciąż zyskuje na popularności. Platforma na dobre zadomowiła się w świecie social mediów i nie jest to przelotny trend, na co wskazują jej statystyki. Coraz więcej więc marek, oprócz klasycznego prowadzania działań na Facebooku, Instagramie czy YouTubie, decyduje się na działania również na TikToku. W tym artykule przedstawiam najważniejsze fakty i wskazówki, o których powinien wiedzieć każdy marketer, który chce z powodzeniem działać na tej platformie.

Czytaj więcej