Autor: Szymon Lisowski

Digital marketing consultant w firmie szkoleniowo--konsultingowej Socjomania. Szymon to najmłodszy na świecie certyfikowany trener Digital Marketing Institute. Na co dzień prowadzi kursy i szkolenia z zakresu digital i social media marketingu. Dokonuje audytów i przygotowuje strategie działania marek w internecie, w szczególności w social media. Wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. na ALK (Akademia Leona Koźmieńskiego), AGH czy WSB. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dziewięć mitów na temat Facebooka i Instagrama – o zasięgach, algorytmie i publikacji treści

Przez kilka lat pracy jako konsultant i szkoleniowiec miałem okazję współpracować z przedstawicielami najróżniejszych branż – audytować ich działania, doradzać i przygotowywać strategie. Firmy te wykorzystywały Facebooka i Instagrama do realizacji wielu różnych celów marketingowych – od budowania świadomości do generowania leadów i konwersji. Cechą wspólną większości z nich były określone pytania dotyczące najpopularniejszych platform społecznościowych. Niniejszy artykuł stanowi zbiór, podsumowanie mitów dotyczących Facebooka i Instagrama, z którymi spotykałem się w ciągu ostatnich lat.

Czytaj więcej

Facebook Ads – najlepsze praktyki i optymalizacja działań reklamowych

W swojej dotychczasowej pracy wielokrotnie miałem okazję audytować konta reklamowe firm (w tym także profesjonalnych agencji) działających w najróżniejszych branżach – od e-commerce, przez organizacje pozarządowe, aż do lokalnych działalności. 

Czytaj więcej