Autor: Agnieszka Lubieniecka

Social Media Specialist Beeffective
Od wielu lat zawodowo i hobbystycznie związana z marketingiem i public relations. Wcześniej odpowiadała za kompleksową komunikację w firmach z branży technicznej i budowlanej. Aktualnie w Beeffective - Performance Marketing & Social Media Agency opiekuje się markami w mediach społecznościowych z wielu branż, w tym deweloperskiej, FMCG, czy pośrednictwa pracy. Dba również o wizerunek agencji, trzymając pieczę nad eksperckim cyklem artykułów #samnektar. Prowadzi warsztaty dla firm z zakresu efektywnego wykorzystywania mediów społecznościowych, w tym LinkedIn.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Obieg contentu – w pełni wykorzystuj możliwości dystrybucji treści

Napisałeś świetny tekst. Zadbałeś zarówno o najlepsze praktyki związane z optymalizacją treści pod kątem wyszukiwarek internetowych, jak i o jego przejrzystą strukturę. Pamiętałeś o odpowiednich nagłówkach, słowach kluczowych oraz o wewnętrznym linkowaniu. Przygotowałeś przyciągające wzrok grafiki, które niewątpliwie wzbogaciły Twój dopracowany merytorycznie tekst. Gratuluję! Włożyłeś w swój artykuł bardzo dużo pracy i coś Ci mówi, że warto pochwalić się nim całemu światu? Doskonale Cię rozumiem.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych w komunikacji skierowanej do biznesu?

To be, or not to be, that is the question… Chociaż rozterki jednego z tytułowych bohaterów sztuki Williama Shakespeare’a miały przede wszystkim charakter duchowy, to jednak podobne hamletowskie dylematy spędzają sen z powiek współczesnym menedżerom zastanawiającym się, czy media społecznościowe są tym obszarem, w którym powinni być obecni, chcąc pozyskiwać klientów z segmentu B2B (z ang. business-to-business).

Czytaj więcej