Autor: Anna Boenish

Copywriterka w More Bananas
Marketerka, copywriterka i content menedżerka specjalizująca się w storytellingu i etycznym marketingu. Z wykształcenia sztukmistrzyni pisania, z zamiłowania pisarka prozy – na co dzień zajmuje się głównie składaniem słów w historie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Femvertising: nowe oblicze komunikacji skierowanej do kobiet

Wdzisiejszym świecie reklamy przeszły długą drogę od czasów, gdy wizerunek kobiet był oparty na szkodliwych stereotypach i ograniczających rolach płciowych. Współczesna era reklamy przynosi ze sobą nową koncepcję, która jest reakcją na te przestarzałe wzorce – femvertising. Termin ten powstał z połączenia słów „female” (kobieta) i „advertising” (reklama) i oznacza reklamy, które są pozytywne, inspirujące oraz sprzeciwiają się tradycyjnym stereotypom płciowym. Femvertising to kampanie reklamowe, które podkreślają siłę, niezależność i osiągnięcia kobiet, a także promują ideę równości płci.

Czytaj więcej

Jak tworzyć skuteczne treści audio?

Treści audio zyskują na popularności – nie bez powodu znalazły się w wielu zestawieniach trendów na rok 2023. Jak je tworzyć i wykorzystywać do promocji marek?

Czytaj więcej

Jak tworzyć angażujące treści edukacyjne w social mediach?

Treści edukacyjne w social mediach cieszą się popularnością i są jednym z często wykorzystywanych formatów w strategii marki. Jak je tworzyć, aby były przystępne w odbiorze, ciekawe i jednocześnie nie pochłaniały wielu godzin spędzonych nad tworzeniem infografik?

Czytaj więcej