Autor: Anna Garbarczyk

Social media manager. Pierwsze doświadczenia w branży zdobywała w marketingu afiliacyjnym i e-mail marketingu. Specjalizuje się w przygotowywaniu efektywnej strategii sprzedaży eventów, analizie i optymalizacji kampanii Facebook Ads. Obecnie jest team leaderem i wraz z zespołem zajmuje się promocją kongresów i szkoleń specjalistycznych w mediach społecznościowych. Facebook Ads nie ma przed nią tajemnic.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

8 Tips & Tricks – jak reklamować, żeby nie zwariować, czyli usprawnij sobie pracę w Managerze Reklam

Słyszałeś o tych zmianach albo może nawet zauważyłeś je już u siebie – znika Power Editor, a zostaje Manager Reklam. Jeśli więc wcześniej używałeś MR, a PE omijałeś szerokim łukiem, to… Teraz nie masz wyjścia i w końcu musisz poznać wszystkie możliwości tego drugiego narzędzia, bo Manager Reklam przejmuje wszystkie funkcje PE!

Czytaj więcej

Pierwsza płatna kampania reklamowa na Facebooku krok po kroku

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z płatnymi działaniami na Facebooku, na pewno zastanawiasz się, od czego zacząć. Przychodzimy z pomocą – artykuł ten poprowadzi Cię krok po kroku przez meandry systemu reklamowego Facebooka, od pierwszego kliknięcia do analizy wyników Twojej pierwszej kampanii. 

Czytaj więcej

Facebook Insights w służbie Facebook Ads

W marketingu główne części pracy to poznawanie grupy odbiorców oraz tworzenie persony, do której chciałbyś trafić z przekazem marketingowym i skłonić do konwersji. Facebook udostępnia jedno z najlepszych narzędzi do odszukania i poznania ludzi, którzy będą zainteresowani Twoim produktem. Poznaj Facebook Insights – narzędzie, które pozwoli określić, jakiej muzyki słuchają Twoi fani i to, czy większość z nich nosi już obrączkę.

Czytaj więcej