Autor: Anna Skóra

Wierzy, że marketing to nie droga na skróty i tak stara się planować działania z zakresu marketingu internetowego. Na przestrzeni 10 lat odpowiedzialna za powodzenia kampanii ATL i BTL dla największych polskich marek. W pracy łączy kompetencje z zakresu planowania strategicznego z narzędziami performance marketingu. Autorka strategii działań online dla takich klientów jak Patrizia Aryton, Aviko, SIGMA, Dobry Hotel, Nethansa. Aktualnie zarządza zespołem odpowiedzialnym za marketing efektywnościowy w Beeffective – Performance Marketing & Social Media Agency.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Sposób na YouTube – jak skutecznie zwiększyć zasięgi kanału i filmów?

Mówi się, że jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów. Ile w takim razie warte jest dobre wideo? W dobie mediów społecznościowych zapewne będziemy je wyceniać liczbą wyświetleń na YouTube. Gdy prowadzimy działania w social mediach, naszą walutą są zasięgi i konwersje. W przypadku YT walczymy dodatkowo o suby. Czy warto? Czy to właśnie subskrybenci dają nam szansę na lepsze dotarcie kanału? A może warto od razu postawić na dobrze zaprojektowaną kampanię? Na te pytanie odpowiemy Wam z perspektywy zarządzanych przez nas projektów. 

Czytaj więcej

Skuteczna sprzedaż w obrębie jednej platformy? Dzięki Facebook Ads to możliwe

Bez względu na branżę, każdy e-commerce szuka do ekspansji nowego ruchu. W dobie Big Data marketing internetowy umożliwia nam znalezienie w sieci osób o podobnych zainteresowaniach i zachowaniach. Jednocześnie marketing społecznościowy łączy się z rozwojem trendu mówiącego o tym, że marka musi wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta, który, prezentując konkretne wartości i wykazując odmienne zachowania, powinien być traktowany bardzo indywidualnie.

Czytaj więcej