Autor: Barbara Stawarz-García

CEO Happy Content i Hola Cuba. Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Autorka bestsellerowej książki Content marketing po polsku (II wyd. Content marketing i social media, PWN 2017) oraz współautorka kilku innych książek nt. marketingu internetowego. W branży od 2005 roku. Trener i wykładowca na najlepszych uczelniach w Polsce (m.in. SGH, AGH, Uniwersytet SWPS). Pracowała m.in. dla Allegro, Pfizer, ING Bank Śląski, IDEA Bank czy Hestia. Prowadzi agencję Happy Content specjalizującą się w usługach contentmarketingowych oraz biuro podróży Hola Cuba.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Personal branding w social mediach – jak budować markę osobistą?

Silna marka osobista oparta jest na fundamentach zbudowanych z wartości. Rozpoznawalność to z kolei skutek uboczny budowania silnej marki, a nie jej podstawowa wartość. Jak nie pomylić tych aspektów i w czasach dominacji wizerunku kształtować faktyczną wartość?

Czytaj więcej

Jak łączyć skuteczność content marketingu z efektywnością social media? Praktyczny przewodnik dla social media managera

Najłatwiejsze czasy tworzenia treści w internecie są już za nami. Dzisiaj, kiedy już prawie niemożliwe jest bycie pionierem w swojej branży, na znaczeniu nabierają skuteczna promocja treści, jej recykling i dystrybucja. Social media to zatem jazda obowiązkowa!

Czytaj więcej

Jak zweryfikować skuteczność treści w internecie? Narzędzia, badania i mierniki w praktyce

Każde działanie marketingowe firmy powinno mieć swój cel, content marketing również. Nie chodzi o to, żeby pisać czy nagrywać, ale o to, aby treści były skuteczne. Oprócz wyznaczenia celów kluczowe są także wskaźniki, które będą te cele mierzyć i weryfikować.

Czytaj więcej