Autor: Bartłomiej Daniłoś

Współzałożyciel i COO agencji marketingowej OFFON Agency. Ekspert w zakresie wykorzystania wideo online w social media marketingu. Specjalista w zakresie strategicznego planowania i wdrażania kampanii reklamowych w serwisach YouTube, Facebook oraz Instagram. Wykładowca studiów podyplomowych marketing internetowy na Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie. Trener podczas czterech edycji Certyfikowanego Social Media Managera. Analityczna i dociekliwa połowa kanału Marketing Tube.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wszystko, co musisz wiedzieć o YouTube Ads

Kiedy myślimy o emisji reklamy w social mediach, pierwszą platformą, jaka przychodzi nam do głowy, zazwyczaj jest Facebook. To tam większość marek wydaje swoje budżety na reklamę social mediową. Jednak jeżeli nośnikiem naszego przekazu jest wideo, najpierw powinniśmy zastanowić się, czy to nie YouTube powinien być pierwszym wyborem.

Czytaj więcej

Wideomarketing – jak okiełznać algorytm na YT i zwiększyć oglądalność filmów na swoim kanale?

Jak często zdarza Ci się wrzucić film na swój kanał YouTube i kilka dni później drapać się po głowie, zadając sobie pytanie: „Co zrobiłem nie tak”? Czyżby zamiast tysięcy wyświetleń pod filmem słychać było tylko odgłos świerszczy? Jeśli ta sytuacja wydaje Ci się znajoma, warto przeczytać ten tekst.  Damy Ci trzy, niezwykle praktyczne wskazówki, które raz na zawsze pomogą uniknąć stresu przy publikacji materiałów wideo w drugim największym serwisie społecznościowym na świecie. Za większością niepowodzeń na YouTube odpowiada nasza niewiedza na temat działania algorytmów. Ten artykuł pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak one działają i wykorzystać tę wiedzę w działaniach wideomarketingowych.
 

Czytaj więcej

YouTube bez tajemnic

Jak założyć kanał, zoptymalizować content wideo i mierzyć skuteczność? Serwis YouTube jest najbardziej niedocenianym przez marki medium społecznościowym w Polsce.

Czytaj więcej