Autor: Magdalena Daniłoś

CEO w OFFON Agency. Ewangelista wideo marketingu, blogerka skupiającego się na tematyce wideo marketingu, wykładowca akademicki oraz autorka wielu publikacji na temat budowania komunikacji dla marek w dobie nowych mediów. Prowadzi kanał YouTube, na którym przeprowadza wywiady z najbardziej znanymi osobowościami polskiej branży marketingowej oraz twórcami YouTube.
 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wideomarketing – jak okiełznać algorytm na YT i zwiększyć oglądalność filmów na swoim kanale?

Jak często zdarza Ci się wrzucić film na swój kanał YouTube i kilka dni później drapać się po głowie, zadając sobie pytanie: „Co zrobiłem nie tak”? Czyżby zamiast tysięcy wyświetleń pod filmem słychać było tylko odgłos świerszczy? Jeśli ta sytuacja wydaje Ci się znajoma, warto przeczytać ten tekst.  Damy Ci trzy, niezwykle praktyczne wskazówki, które raz na zawsze pomogą uniknąć stresu przy publikacji materiałów wideo w drugim największym serwisie społecznościowym na świecie. Za większością niepowodzeń na YouTube odpowiada nasza niewiedza na temat działania algorytmów. Ten artykuł pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak one działają i wykorzystać tę wiedzę w działaniach wideomarketingowych.
 

Czytaj więcej

YouTube bez tajemnic

Jak założyć kanał, zoptymalizować content wideo i mierzyć skuteczność? Serwis YouTube jest najbardziej niedocenianym przez marki medium społecznościowym w Polsce.

Czytaj więcej

Jak wygenerować więcej wyświetleń na YouTube? 7 praktycznych pomysłów!

„Filmy dzielą się na dobre i takie, których nikt nie ogląda” – tak w swojej książce Kręć filmy, które wciągają pisze Steve Stockman. Jednak prawda na temat skutecznych filmów w social media jest w mojej opinii dużo bardziej złożona. Na to, czy ktoś obejrzy nasz film w serwisie YouTube, wpływa ogromna liczba czynników. Z tego tekstu dowiesz się, jak wykorzystać proste rozwiązania, które wpłyną na poprawę wyników oglądalności Twoich filmów.

Czytaj więcej