Autor: Jolanta Piłatowska

Content Marketing Specialist w Linker Cloud

Doświadczenie zdobywała pracując jako redaktor oraz samodzielny marketer w sektorze spożywczym i edukacyjnym. Pisanie traktuje jak pasję, którą pielęgnuje od lat.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

E-booki, raporty i white papery: (trudna) sztuka promocji dłuższych biznesowych form tekstowych

Czy da się budować pozycję eksperta oraz branżowego lidera w segmencie B2B za pomocą rozbudowanych treści, zamkniętych w zgrabnej, dobrze zaprojektowanej formie e-książki? Oczywiście, że tak! Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli zależy Ci na skutecznej kreacji eksperckiego wizerunku, a o działaniach firmowych myślisz długofalowo – obszerne formy tekstowe w takiej sytuacji będą Twoim nieocenionym marketingowym sprzymierzeńcem.

Czytaj więcej

Nieoczywiste formy dystrybucji i promocji contentu: czy warto korzystać z HARO oraz Medium?

Trudno mi sobie wyobrazić, że w content marketingu jest jeszcze coś, co nie zostało głośno powiedziane, wielokrotnie omówione i przeanalizowane po tysiąckroć... Macie podobnie? Jest w tym dużo prawdy. Jednak czasem w tym opatrzonym stosie rzeczy „must be done” oraz „can be done” da się wyłuskać parę ciekawostek, małych perełek, które mogą okazać się ciekawym i efektywnym uzupełnieniem codziennych działań contentowego teamu.

Czytaj więcej