Autor: Marta Michałowska

Z marketingiem związana od ponad 6 lat. Head of Content w Linker Cloud. Doświadczenie zdobywała m.in w branży ubezpieczeniowej i technologicznej; ma również perspektywę agencyjną. Doktorantka i wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, mentorka w inkubatorze technologicznym Youth Business Poland. Autorka tekstów w magazynach Nowa Sprzedaż, Online Marketing Magazyn, Marketer+ i portalach Marketing przy Kawie, Interaktywnie. com, G2 Crowd i Grafmag. Prelegentka na konferencjach, m.in. na Internet Beta.
NAPISZ DO AUTORKI: marta.katarzyna.michalowska @gmail.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

E-booki, raporty i white papery: (trudna) sztuka promocji dłuższych biznesowych form tekstowych

Czy da się budować pozycję eksperta oraz branżowego lidera w segmencie B2B za pomocą rozbudowanych treści, zamkniętych w zgrabnej, dobrze zaprojektowanej formie e-książki? Oczywiście, że tak! Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli zależy Ci na skutecznej kreacji eksperckiego wizerunku, a o działaniach firmowych myślisz długofalowo – obszerne formy tekstowe w takiej sytuacji będą Twoim nieocenionym marketingowym sprzymierzeńcem.

Czytaj więcej

„Tyle wygrać” na Quorze: budowanie community, personal branding i dystrybucja treści

Budowanie wizerunku dla marek B2C bywa prawdziwym wyzwaniem; podejmowanie jednak podobnych działań dla brandów B2B to zupełnie inna historia. Czy da się promować je gdzieś indziej niż tylko na LinkedIn? Oczywiście, że tak! 

Czytaj więcej