Autor: Katarzyna Witkowska

junior social media specialist w More Bananas

Absolwentka filologii polskiej i edytorstwa. Współorganizator CRASH Mondays, czyli comiesięcznych spotkań branżowych zderzających teorię marketingową z rzeczywistością. W pracy stara się łączyć online z offline. Specjalizuje się przede wszystkim w branży beauty i FMCG. Prywatnie wielbicielka Netflixa 
i czarnego humoru. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak rozkochać odbiorcę w swoim profilu na Instagramie i sprawić, by został z nami na dłużej

Codziennie na nasz profil na Instagramie trafiają osoby, które nie są naszymi obserwującymi. W jaki sposób sprawić, by chciały zostać z nami na dłużej? Sprawdź, jak w prostych krokach stworzyć profil, który merytorycznie i wizualnie przyciągnie odbiorców.

Czytaj więcej

Parenting na facebooku, czyli dziesięć sposobów na zaangażowanie matek

Matki, szczególnie te młode, są jednymi z najbardziej aktywnych użytkowników Facebooka. Chętnie komentują posty, udostępniają sporo treści oraz często kupują przez Internet. Nic więc dziwnego, że są one pożądaną grupą docelową dla wielu marek. Można do nich dotrzeć na wiele sposobów, ale każdy z nich powinien opierać się na autentyczności, zrozumieniu oraz dostosowaniu się do sytuacji, w jakiej się znajdują.

Czytaj więcej

Instastories w pigułce – czyli jak tworzyć efektywne relacje na Instagramie

Dodawanie relacji do Instagrama, czyli instastories, stało się powszechnym elementem promocji każdej marki. W tym ogromie konkurencyjnych historii warto się jednak wyróżnić i zaskoczyć swojego odbiorcę. Nie trzeba przy tym nawet angażować grafika czy wydawać wielkich nakładów finansowych. Wystarczy kreatywny pomysł i zapoznanie się ze wszystkim możliwościami, jakie oferuje zarówno same medium, jak i inne darmowe narzędzia.

Czytaj więcej