Jak rozkochać odbiorcę w swoim profilu na Instagramie i sprawić, by został z nami na dłużej

Otwarty dostęp Instagram

Codziennie na nasz profil na Instagramie trafiają osoby, które nie są naszymi obserwującymi. W jaki sposób sprawić, by chciały zostać z nami na dłużej? Sprawdź, jak w prostych krokach stworzyć profil, który merytorycznie i wizualnie przyciągnie odbiorców.

Przyciągaj wyglądem

Jak zainteresować swoim profilem potencjalnego obserwującego? Bez wątpienia spójnością naszego feedu. To pierwsza z kluczowych rzeczy, jaką użytkownik widzi, wchodząc na nasze konto. Jak uzyskać efektowny wygląd profilu za pomocą paru sprawdzonych sposobów?

POLECAMY

Jednolity filtr
Instagram oferuje wiele gotowych filtrów, z których możemy wybrać najbardziej pasujący do charakteru naszego profilu. Jeżeli jednak szukasz unikatowego efektu wyróżniającego twój feed, warto postawić na presety. Są to bardziej złożone odmiany filtrów –  możemy skomponować je samodzielnie lub kupić gotowe, a następnie przed publikacją nałożyć je na zdjęcia w odpowiednim programie (np. Lightroomie). Cieszą się one dużą popularnością i nie bez powodu korzystają z nich znane influencerki, jak np. @styloly.

Więcej światła
Twój feed możesz potraktować jak tekst i wprowadzić do niego więcej światła, by był bardziej czytelny i przyjemny w odbiorze. Dobrym sposobem na to są białe ramki dodawane wokół zdjęć. Sprawiają one, że fotografie wydają się b...

Ten artykuł jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się.

Przypisy