Autor: Kinga Zehner

Content Marketing & SEO Specialist w Conture. Koordynuje pracę zespołu korektorów i copywriterów. Dba o utrzymanie wysokiej jakości treści oraz dopasowanie wytycznych do projektów. W pracy stawia na kreatywność połączoną z dokładnością i terminowością. Prywatnie miłośniczka escape roomów oraz gier komputerowych z początku wieku. Z wykształcenia dziennikarka. Kontakt: kinga@conture.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Evergreen, czyli jak tworzyć wiecznie zielone treści?

Dobry content potrafi zdziałać wiele. Może zachęcić do zapoznania się z ofertą, zwiększyć zaangażowanie odbiorców oraz ich zaufanie do marki. Wyzwanie pojawia się w momencie, gdy stworzone wcześniej materiały stają się z czasem nieaktualne. Z pomocą przychodzi tzw. evergreen content, czyli uniwersalne i wiecznie żywe treści. Jak zatem je tworzyć i wykorzystać kanały marki do ich dystrybucji?

Czytaj więcej

Jak dopasować content do grupy docelowej? Webinar, infografika, poradnik, wideo – zalety oraz wady

Content marketing stanowi ważny obszar działań promocyjnych firmy. Marki wzrastają dzięki wykorzystaniu przekazów, które nie tylko reklamują jej ofertę, ale także niosą za sobą realną wartość dla odbiorcy. Obecnie można zauważyć bardzo szybki rozwój tej strategii marketingowej. Firmy dbają o to, aby tworzyć treści nie tylko unikalne i zoptymalizowane pod kątem SEO, ale także wartościowe dla odbiorców oraz zwiększające ich zaufanie do marki. Jakie są jednak najpopularniejsze rodzaje contentu i jak dopasować je do swojej branży oraz potrzeb klientów?

Czytaj więcej