Autor: Magdalena Tomaszewska

Z zawodu negocjator kryzysowy, co się przydaje, bo jak wiadomo, kryzysy w social media to chleb powszedni. Z mediami i szeroko pojętym marketingiem jest związana od 2014 r. Dobrze czuje się zarówno w pracy z klientem B2C, jak i B2B. Prowadzi profile oraz kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie dla biznesów lokalnych oraz dużych firm farmaceutycznych, branży beauty i deweloperów budowlanych. Specjalistka kampanii leadowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Narzędzia AI – niezbędnik social media managera

Świat technologii otwiera przed nami nowe możliwości, a sztuczna inteligencja (AI) z każdym dniem zdobywa kolejne tajemne zakamarki naszego życia. Czy jednak AI może rzeczywiście zastąpić social media managera? Jakie magiczne narzędzia mogą wspomóc Cię w codziennej pracy?

Czytaj więcej

Wyzwól kreatywność, czyli planer social media managera

Czy często słyszysz: „Prosimy o coś zupełnie innego”, „Myśl out of the box”, „Wyzwól kreatywność” i… następuje ściana. Bo jak wyzwolić krea- tywność „tu i teraz”. Jak oczyścić umysł, aby zadziało się to „out of the box”? Jak „przełączać się” między projektami? Drogi Social Media Managerze, pozwól, że pośpieszę z pomocą i podzielę się z Tobą swoimi sposobami na wyzwolenie tej iskry i przekucie jej w ciekawe pomysły. To co? Gotowy na ruszenie głową?

Czytaj więcej

Do ministrategii jeden krok, czyli jak rozpocząć współpracę w social mediach z małymi i średnimi firmami

Widealnym świecie każda marka posiadałaby swoją strategię marketingową – jasno określone zasady działania, postawione cele i drogę do ich osiągnięcia. Pracując jednak od lat w branży, wiem, że nie każda firma zgłaszająca się po pomoc do agencji marketingu online taką strategię posiada. Szczególnie tyczy się to małych i średnich przedsiębiorstw (chociaż, między nami social media managerami – duże koncerny też potrafią takich nie mieć [Sic!]). Czy da się jednak bez takiej świętej księgi marketingowej marki prowadzić skuteczne działania w internecie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj więcej

Kampanie na pozyskiwanie kontaktów od A do Z

Kampanie na „Pozyskiwanie kontaktów” mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Kontrowersje budzi m.in. legalność pozyskiwania danych kontaktowych. Specjaliści dyskutują na temat skuteczności tego typu kampanii. A ja powiem tak – formularz to tylko narzędzie – to, jak go wykorzystasz, zależy również od innych czynników.

Czytaj więcej