Autor: Paweł Pabian

Social Media Specialist & SEO Copywriter & Content Designer

Na co dzień odpowiada za kampanie wizerunkowe i sprzedażowe dla firm. Wierzy w siłę marketingu treści. Po godzinach pasjonat górskich wędrówek, biegów długodystansowych i dobrego kina. Adres e-mail: pawel.pabian@outlook.com.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Business Manager Meta – must-have audytu konta

Prowadzisz kampanie reklamowe w ekosystemie Meta, ale wyniki wciąż nie są satysfakcjonujące? Prawdopodobnie na którymś z etapów pracy nad kampaniami zostały popełnione błędy – przez Ciebie lub przez osobę, której powierzyłeś opiekę nad działaniami reklamowymi. Przydatne okazuje się wówczas wykonanie audytu Business Managera Meta. Oto checklista z danymi, których weryfikacja poprawności jest swoistym must-have audytu.

Czytaj więcej

Dziewięć klasycznych błędów związanych z reklamą na Facebooku

Prowadzone kampanie na Facebooku nie przynoszą satysfakcjonujących Cię rezultatów? Być może powodem jest jeden lub kilka klasycznych błędów związanych z wykorzystaniem tego systemu reklamowego.

Czytaj więcej

JAK ZOSTAĆ SKUTECZNYM BUZZ MARKETEREM?

Wielu konsumentów próbuje unikać reklamy i stanowczo deklaruje, że na ich decyzje o zakupie produktu lub zamówieniu usługi mieli wpływ tylko i wyłącznie oni sami. Z drugiej strony te same osoby coraz częściej pytają innych konsumentów o zdanie na temat wybranej marki lub produktu. Poszukują opinii, która pomoże im w podjęciu decyzji i dokonaniu właściwego wyboru. W tym miejscu pojawia się on, skuteczny buzz marketer, który wie, jak zwrócić uwagę potencjalnego klienta.

Czytaj więcej