Autor: Rafał Miazga

Communication specialist w SentiOne. Od początku kariery zawodowej związany z PR-em i komunikacją dużych marek. Pasjonat analizowania internetowych danych. Drzemiące w nich historie opisuje m.in. na blogu www.sentione.com/pl/blog.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

VOD w social mediach – 2022 rokiem walki o widza

Telewizja i internet idą w parze. Nie tylko za sprawą multiscreeningu (jednoczesne oglądanie TV i przeglądanie treści na innym urządzeniu), ale przede wszystkim streamingu wideo, czyli rynku wartego dziś ponad 400 mld dolarów. W momencie, w którym w Polsce debiutuje HBO Max, a za chwilę Disney+, warto przyjrzeć się, jak i gdzie o poszczególnych platformach piszą polscy i zagraniczni internauci. Czy i jak zarządzający profilami marek powinni wykorzystywać uwielbienie Polaków do filmów i seriali?

Czytaj więcej

Real-time marketing – Jak stworzyć najlepszy content?

Kreacje marek sprawnie wykorzystujących bieżące wydarzenia na długo zostają w pamięci. Ich tworzenie wymaga jednak kreatywności, szybkości działania i wyczucia smaku. Jak robić to dobrze?

Czytaj więcej

Case study – Kryzys w Green Caffe Nero

Kryzysy wybuchają w weekendy! Oklepane? Ale jakże prawdziwe! Potwierdziła to sytuacja, która dotknęła sieć Green Caffe Nero, a z której wizerunkowo – zgodnie z opiniami ekspertów – marka wyszła prawidłowo. Dlaczego? Przeanalizujmy sytuację krok po kroku.

Czytaj więcej