Autor: Sonia Oczadły

Senior Account Manager, Performante

Związana z marketingiem od ponad 7 lat. Odpowiada za zarządzanie projektami w obszarze digital marketingu oraz obsługę i utrzymanie klientów biznesowych. Koordynuje projekty obejmujące obszary, takie jak employer branding, social media, performance, content marketing czy kreacja.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

To już ponad 20 lat social mediów! Co się zmieniło? Co pozwala markom na pozostanie w grze i o jakich trendach powinniśmy pamiętać?

Minęło ponad 20 lat istnienia social mediów*. Kto by pomyślał, że powstanie pierwszych platform społecznościowych wywoła aż taką rewolucję w komunikacji marek? Około 2005 r. – pewnie nieliczni. Często obserwując nowe trendy, nie zdajemy sobie sprawy, jak mocno mogą one wpłynąć na nasze funkcjonowanie i możliwości – zarówno w perspektywie prywatnej, jak i biznesowej. Musimy mieć nie tylko świadomość, ale również czujność, pozwalającą nam na szybkie reagowanie w obliczu nowych zmian związanych z rozwijającymi się technologiami.

Czytaj więcej

Employee Advocacy – jak organicznie zwiększać zasięgi marki dzięki wsparciu pracowników?

Employee Advocacy to obszar, który w ciągu ostatnich lat zyskuje na znaczeniu. Wszystko za sprawą autentyczności, która na stałe weszła do grona kluczowych wartości komunikowanych przez marki.

Czytaj więcej