Autor: Kinga Odziemek

CEO w Brainy Bees. Doświadczenie zdobywała w pracy z agencjami i klientami w Polsce, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Od ponad 5 lat prowadzi działania w zakresie social media, employer brandingu, content marketingu i strategii. Zajmuje się także szkoleniami marketingowymi dla podmiotów B2C i B2B. Od lutego 2017 r. kreuje rozwiązania marketingowe dla marek w ramach własnej agencji Brainy Bees.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zaangażowana społeczność na Facebooku: jak zbudować grupę?

Grupy rosną jak na drożdżach. To właśnie wokół grup ma się skupiać doświadczenie użytkownika na platformie i to w stronę grup coraz śmielej kierują się poczynania marek w mediach społecznościowych. Czy warto zakładać grupę? Tak. Czy łatwo założyć grupę? Tak. Czy łatwo ją rozwijać? Absolutnie nie.

Czytaj więcej

Influencer marketing – jak wybrać, weryfikować i rozliczać influencerów w 2019 roku?

Kampania kampanii nierówna: także w przypadku influencer marketingu. Podczas gdy niektóre agencje zachwycają się taką formą współpracy i korzystają z niej na potęgę, inni do tematu influencer marketingu podchodzą ostrożnie i nieufnie. Czy nadal warto inwestować w tego typu kampanie? Współpraca z influencerami może przyprawić o ból głowy, ale jeśli jest odpowiednio zaplanowana, nie tylko dowiezie rezultaty, ale będzie też czystą przyjemnością zarówno dla klienta, jak i influencera oraz jego odbiorców.

Czytaj więcej

Wideo marketing dla każdego – O czym pamiętać, jak zaplanować działania i czego używać?

Już w tym roku nawet 79% ruchu w internecie będzie stanowił content wideo. Dzięki temu, że znacznie ułatwia on przekaz i zwiększa zaangażowanie odbiorców, przy relatywnie niskim budżecie – warto z niego skorzystać. Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach przy jego tworzeniu i… nie bać się spróbować!

Czytaj więcej