Autor: Marta Uczciwek

Fotografka, miłośniczka rozwoju i kreatywnej pracy z ludźmi. Realizuje sesje zdjęciowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Przedsiębiorców wspiera w tworzeniu profesjonalnego wizerunku oraz marek osobistych w biznesie. Prywatnie mama i pa- sjonatka aktywnego działania.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wykorzystać LinkedIn w budowaniu wizerunku?

Swój profil na znanym portalu zawodowym prowadzę już jakiś czas. Kiedyś to ja – jako początkująca fotografka – szukałam klientów, dzisiaj to raczej oni znajdują mnie. Doradzam również tym, którzy przychodzą wykonać sesje zdjęciowe, w jaki sposób mogą budować swoją markę osobistą, korzystając z mediów społecznościowych. Jaki jest zatem przepis na stworzenie rzetelnego, ale atrakcyjnego dla odbiorcy profilu na LinkedIn? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Czytaj więcej

Wizerunek i marka osobista w mediach społecznościowych

Marka. Słowo, które dawniej kojarzyło się wyłącznie ze znakiem towarowym, dzisiaj ma znacznie szerszy kontekst. Aktualnie markę może posiadać każdy z nas – o ile budowanie rangi firmy to kreowanie wrażeń wokół brandu, o tyle budowanie marki osobistej to kreowanie wrażeń wokół osoby. Twój wizerunek w mediach społecznościowych jest istotny, zwłaszcza gdy chcesz zaskarbić sobie zaufanie innych, zbudować relację, a w konsekwencji sprzedać określone produkty bądź świadczone usługi.

Czytaj więcej