Autor: Marta Uczciwek

Fotografka, miłośniczka rozwoju i kreatywnej pracy z ludźmi. Realizuje sesje zdjęciowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Przedsiębiorców wspiera w tworzeniu profesjonalnego wizerunku oraz marek osobistych w biznesie. Prywatnie mama i pa- sjonatka aktywnego działania.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Spójność wizerunku a budowanie marki osobistej

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego klient szukając specjalisty w dziedzinie, w której Ty jesteś ekspertem, produktu, który sprzedajesz, lub usługi, którą świadczysz, powinien wybrać właśnie Ciebie lub Twój asortyment? Jak możesz ciekawie zaprezentować się ewentualnym klientom? Jak dotrzeć ze swoją historią do potencjalnego odbiorcy?

Czytaj więcej

Zdjęcia wizerunkowe jako element brandingu

Jak ugryźć temat wizerunku marki i się nie zadławić? Szczególnie wtedy, gdy jesteś przedsiębiorcą prowadzącym małą firmę lub osobą, która dopiero myśli o jej założeniu. W tym artykule zdradzę kilka sposobów na to, jak budować pozytywne relacje z klientami w zgodzie ze sobą, jednocześnie dbając o atrakcyjność marki dla odbiorców.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać LinkedIn w budowaniu wizerunku?

Swój profil na znanym portalu zawodowym prowadzę już jakiś czas. Kiedyś to ja – jako początkująca fotografka – szukałam klientów, dzisiaj to raczej oni znajdują mnie. Doradzam również tym, którzy przychodzą wykonać sesje zdjęciowe, w jaki sposób mogą budować swoją markę osobistą, korzystając z mediów społecznościowych. Jaki jest zatem przepis na stworzenie rzetelnego, ale atrakcyjnego dla odbiorcy profilu na LinkedIn? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Czytaj więcej

Wizerunek i marka osobista w mediach społecznościowych

Marka. Słowo, które dawniej kojarzyło się wyłącznie ze znakiem towarowym, dzisiaj ma znacznie szerszy kontekst. Aktualnie markę może posiadać każdy z nas – o ile budowanie rangi firmy to kreowanie wrażeń wokół brandu, o tyle budowanie marki osobistej to kreowanie wrażeń wokół osoby. Twój wizerunek w mediach społecznościowych jest istotny, zwłaszcza gdy chcesz zaskarbić sobie zaufanie innych, zbudować relację, a w konsekwencji sprzedać określone produkty bądź świadczone usługi.

Czytaj więcej