Spójność wizerunku a budowanie marki osobistej

Content marketing

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego klient szukając specjalisty w dziedzinie, w której Ty jesteś ekspertem, produktu, który sprzedajesz, lub usługi, którą świadczysz, powinien wybrać właśnie Ciebie lub Twój asortyment? Jak możesz ciekawie zaprezentować się ewentualnym klientom? Jak dotrzeć ze swoją historią do potencjalnego odbiorcy?

Jako fotografka na co dzień wspieram innych w budowaniu ich zawodowego wizerunku oraz marek osobistych w biznesie. Współpracuję głównie z przedsiębiorcami, menedżerami i ekspertami w swoich dziedzinach lub branży. Każdy, kto jest profesjonalistą, a chce odnieść sukces w określonym obszarze, potrzebuje skutecznej komunikacji wizualnej. Jej elementem są niewątpliwie profesjonalne zdjęcia, które podkreślą osobowość i określone kompetencje, jakich na rynku szukają kontrahenci bądź pracodawcy.

POLECAMY

Czemu warto zadbać o swoją widoczność?

W większości dziedzin mamy ogrom specjalistów, a poziom obsługi bywa podobny, dlatego potrzebujemy się wyróżnić. Konkretne skille i pracowitość to jedno, a pozyskiwanie klientów – to często druga strona medalu....

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 5 wydań magazynu "Social Media Manager"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!

Przypisy