Dział: Facebook

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Meta Concierge Support – czyli dlaczego warto się wybrać do Mordoru?

Działania promocyjne prowadzone na Facebooku mogą zostać ograniczone przez sam Facebook na wiele sposobów i z wielu przyczyn. Zamieszczone w Centrum Pomocy dla firm instrukcje nierzadko pomogą wskazać przyczynę problemu, jednak niektóre sytuacje, będą wymagały bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Meta. Jak dotrzeć do takiej osoby i uzyskać od niej wsparcie? Oto kompletna instrukcja, jak krok po kroku komunikować się z cyfrowym biurem obsługi klienta, czyli Meta Concierge Support.

Czytaj więcej

Remarketing na Facebooku, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o grupach niestandardowych odbiorców

Kampanie remarketingowe są jedną z najskuteczniejszych form reklamy na Facebooku. Dzięki nim możesz precyzyjnie docierać do użytkowników, którzy mieli już styczność z Twoją marką. Facebook daje kilka ciekawych możliwości, które mogą całkowicie odmienić wyniki Twoich kampanii.

Czytaj więcej

Czy każdy Social Media Manager powinien zrobić certyfikaty Facebook Blueprint?

Social Media Manager często jednego dnia łączy w sobie obowiązki marketera, stratega, copywritera, analityka, grafika, specjalisty od performance i obsługi klienta. Różnorodność jest jedną z tych rzeczy, która czyni tę pracę atrakcyjną, lecz jednocześnie wymaga rozwijania szeregu kluczowych umiejętności i ciągłej aktualizacji wiedzy.

Czytaj więcej